NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

TSelluliidi massaaži õlid?

marr 24.01.2009 20:43
Tere.
Eelmistest teemadest lugesin nende õlide kohta. Aga kas neid leidub apteekides või poodides mingite kindlate nimede all ka või peangi lihtsalt need erinevad õlid(baasõli, sidruni, fenkoli, kaktuse)erladi kokku ostma?Oskate mingit kindlat õli soovitada? Aitäh.
Kommentaarid: [3]
massöör Aivar Kisant 25.01.2009 20:30
Eeterlikud õlid tuleb Teil eraldi kokku osta ja siis omavahel segada. Seal peab järgima ka õli koguste vahekordasid. Neid leidub looduspoodides kindlasti, võib-olla ka apteekides. Samas on olemas erinevaid tselluliidi õlisid valmis kujul.
marr 26.01.2009 00:35
Aga kui suured kogused mis õlisid peaks olema? Kas oskate mingit kindlat retspti soovitada?
karoly 19.02.2009 12:29
Tehke parem Vip Complex aparaadiga Infrared protseduuri ja 10 korraga on nahk kui uus, päris 4 astme tsellust jagu ei saa, aga sellise kerge kodujuustu võtab ära küll. Mina käisin Maispordis Pärnus, 275.- kord ja tulemus väga hea! Käsimassaash pole võrreldav isegi mitte!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster