NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

mee massaaz

Anne-Liis 18.01.2009 14:26
tahaksin teada mitu korda kuus peax mee massaazi tegema,et kiiremat tulemust saada?
Kommentaarid: [1]
massöör Aivar Kisant 21.01.2009 15:20
Meemassaaži võib kasutada organismi puhastamiseks ja ka tselluliidi probleemide korral. Küsimusest ei selgu, mis eesmärgigil Te soovite seda teha. Puhastaval-profülaktilisel vajadusel soovitaks meemassaažis käia 1-2 korda nädalas,
tselluliidi probleemide korral 2-3 korda nädalas. Siin on ka omad vastunäidustused, mida eelnevalt võiksite massöörilt uurida.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster