NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Alaselg

Laura999 28.12.2008 21:36

0 Asi selles, et mulle teeb muret alaseljavalu. Kui kaua kummardan ja siis uuesti sirgu ajan, on alaseljas tykkaega valus. Istuda on ka vahest väga ebameeldiv ja magdagi ei saa:(
Selg on mul suht n6gus.
M6tlesin nyyd siis mazaasi minna, aga kas see aitaks ka? Ja kui kaua ma peaksin mazaasis käima?
Kommentaarid: [1]
massöör Aivar Kisant 21.01.2009 16:45
Seda võib ilmselt nimetada asendi seljavaluks. Tekkib see siis, kui lülisammast hoida ebanormaalses asendis, mis tekitab lülisamba lihastes, liigestes ja ligmentides pideva pinge ja pinge retseptorid on aktiveeritud. Soovitatav on ennast liigutada, samuti venitused probleemsetele aladele. Lisanduvad veel ka psühhoemotsionaalsed põhjused. Massaaži võite kinlasti proovida, aga kui kaua seal käia, seda oskab kindlasti öelda massöör, kelle vastuvõtule Te lähete ja kes Teie selja üle vaatab.

Edu soovides.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster