NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Pingepeavalu

Mj2uka1 16.12.2008 14:30

0 Seoses pingepeavaluga on mul kaelasooned ja lihased meeletult pinges ja valusad. Kui kaua peaks iga päev massaazi tegema(noormees teeb mulle) või peaks sellise asja puhul üldse massööri juures regulaarselt käima?
Kommentaarid: [1]
massöör Aivar Kisant 10.01.2009 22:48
Soovitaksin ikkagi aeg-ajalt massööri külastada, see annab kindlasti Teile parema tulemuse. Koduse massaaži kohta ütleks niipalju, see on Teie noormehest väga tubli, et Ta Teie kaela eest hoolitseb. Arvan,et hea oleks 10-15 minutit massaaži Teie pinges kaelasoontele.

Kaelapingest vabanemist soovides.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster