NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

kramp sääremarjas...

Snegurotška 30.11.2006 15:05

0 Tere,
Minul selline mure, et mõnikord magades lööb sääremarja kramp ja see on jube valus. Masseerin ise kuni jääb vaid tuikamine. Millest see tekib ja kas on mõnda massaazi, mis aitaks sellest vabaneda ja milliste nippidega saaksid ise sellest krambist paremini lahti? Tänan ette,
Snegurotška
Kommentaarid: [2]
Silly 01.12.2006 12:12
Kle sa söö magneesiumi,see ongi selle aine puudumisest!
Krampi tuleb jah masseerida,kuid kuidas,seda ei oska lähemalt seletada.Omalgi nii juhtund,kuid kui magneesiumikuuri läbi tegin,siis läks asi paika:)
massöör Aivar Kisant 06.12.2006 23:53
Tere,
probleem võib-olla selles, et jalas on mingil põhjusel verevarustus häiritud või organismis puudus mikroelementidest (Mg, K, Ca). Soovitan tarvitada neid mikroelemente siseldavaid preparaate ja B grupi vitamiine. Lisaks teha õhtuti enne magamaminekut jalgadele sirutus ja venitusharjutusi ning võib ka mõne massaažiseansi võtta, kui on soovi.
Edu soovides.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster