NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

missugune mazaasi6li siis??

lovegyrl 24.11.2006 16:01

0 Nooh tekkis idee teha musikesega yx m6nus 6htu:D
ise olen massöörix 6ppind muidugi:)
aga mis l6hn siis meestele meedlib=?olen kuulnud et neid nii plaju et ei oska kohe validagi:S
Kommentaarid: [2]
massöör Marika Kallikivi 25.11.2006 01:35
Püüan küsimusele vastata aroomiteraapia seisukohast.
Kirjast ei selgu täpselt, kas eesmärk on teha rahustavat, lõdvestavat või stimuleerivat, toniseerivat massaashi.
Kui aga on plaanis teha sensuaalset massaashi ("musikesega yx m6nus 6htu") ja eesmärk on tõsta seksuaalsust, siis sobib kasutada eeterlikke õlisid, mis on afrodeesialike omadustega (ehk seksuaalsust tõstvad).
Nendeks õlideks on: sandlipuu, muskaatsalvei, patshuli, ylang-ylang, jasmiin, neroli, roos, vetiver.
Kasutada 2-5 tilka eeterlikku õli 10-15 ml baasõli kohta. Baasõliks sobib taimne külmpressõli näit.oliivõli või pähkliõlid või viinamarjaseemneõli.
Beebiõli ei sobi!
AGA- "MIS LÕHN MEESTELE MEELDIB?" - sellele on juba raskem vastata, sest kõik on väga individuaalne. Ühele üks, teisele teistsugune.
See, milline Teie Musikesele meeldib, tuleks teil ilmselt kindlaks teha KOOS LÕHNU NUUSUTADES. Ja samal ajal jälgida, milliseid emotsioone erinevad lõhnad tekitavad. Lõhnadega seotud ajupiirkond on väga tihedalt seotud piirkonnaga, mis puudutab meie kõige õrnemaid reageeringuid, nagu emotsioonid, mälu, intuitsioon ja seksuaalsus. Seega, iga protsess, mis võib anda impulsse otse ajju, võib mõjutada nii emotsioone kui ka füüsilist keha.
Ja valida oli 8 erineva lõhna vahel. Polegi niiväga palju. Kui meeldivaid lõhnu on mitu, siis võib neid kokku segada ja kombinatsioon võib tulla veelgi huvitavam!
SOOVIN TEILE AVASTAMISRÕÕMU LÕHNADE MAAILMAS!
lovegyrl 17.12.2006 21:54

0 äitäh:)
väga hea vastus:)(L)

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster