NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Shokolaadimassaazist

seliin dioon 23.11.2006 14:15

0 Võtan hoogu et minna, juba huvipärast prooviks ära. Aga tahtsin küsida, et mida see endast kujutab, kas päris šhokolaadi määritakse peale ja miks see peaks nahale hea olema? Ja kas tehakse siis koos üldmassaaziga või kuidas see asi käib? Vabandage minu teadmatust ja aitähh vastuse eest!
Kommentaarid: [3]
massöör Marika Kallikivi 25.11.2006 00:11
Shokolaadimassaaz on kõige enam aistinguline, lõhn mõjub aroomiteraapiliselt kohe ka meeltele. See on kui sukeldumine nii vaimsesse kui füüsilisse heaolusse. See on hellitus sooja, eheda, puhta shokolaadiga.
See massaazh sobib, kui on stress, halb meeleolu, kuiv nahk, toonuse ja toitainete puudus nahas.
Miks shokolaad?
Sest:
1.ta niisutab, toidab, toniseerib, revitaliseerib nahka.Pärast protseduuri on nahk sametiselt pehme.
2.mõjub närvisüsteemile nagu antidepressant, sest ergutab serotoniini, soodustab endorfiinide tootmist- heaolu, õnnetunnet. Stimuleerib eufooriat tänu fenüületalamiinile.
3.sisaldab looduslikku anti-oksüdanti, millel on kasulik mõju vereringele.
Protseduur ise on järgmine:
-kõigepealt kerge "keha koorimine" koorimiskreemiga, et nahk puhastada ja valmistada ette protseduuriks (orienteeruvalt ~15min)
-järgneb kogu keha massaash soojendatud puhta shokolaadiga (~55min)
-seejärel jääb klient shokolaadimähisesse (kiles ~15min)
-pesemine

Nii et - TERE TULEMAST saama uut kogemust, täitmaks lapsepõlve unistust - sukelduda shokolaadi sisse!
lovegyrl 17.12.2006 21:51

0 äge tahaks ka ära proovida
palju maksab?
masöör 28.10.2008 12:31
Erinev. Alates 350 kr kuni.....

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster