NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

tselluliidi massaaz

Fergie 21.11.2006 10:12
Kui palju see aitab ja mitu korda peaks käima, et sellel mingisugune mõju ka oleks? Kuidas säilitada tulemust? Aitähh juba ette?
Kommentaarid: [7]
massöör Aivar Kisant 21.11.2006 23:09
Tere Fergie,

minimaalne kordade arv tselluliidi massaaži puhul oleks 6-7 korda. Mõju on sellel kindlasti, kuid see oleneb juba mitmetest asjaoludest. Täpsemaid juhiseid ja soovitusi saate juba massöörilt, kes Teid teenindab.

Edu soovides.
Ideia 18.12.2006 12:34

0 Mina käisin ka tselluliidimassaazhis ja esimene küsimus, mis massöör esitas, oli et "miks sa üldse arvad, et see aitab?". Alguses oli veits imelik, et ise on massöör ja küsib seda, aga kui ta juba massaazhi tegema hakkas, siis rääkis, et suuresti on tselluliidist vabanemine seotud toitumisega, mitte niivõrd välise mõjutamisega. Aga sellegipoolest soovitas ta mul järgmist: harja igapäevaselt nahka sellise õliga, mis koosneb baasõlist (nt viinamarjaseemneõli), sidruni, fenkoli (aptegitill) ja kaktuseõlist. Neid saab osta apteegist või erinevatest aroomipoodidest. Baasõlile lisa siis natukene neid teisi õlisid ja kasuta igapäevaselt. Ja mis kõige olulisem - selleks, et tselluliidist vabaneda, kulub kolm korda nii pikk aeg, kui kulus tselluliidi tekkimiseks! Ja see tähendab, et sa pead sellega igapäevaselt tegelema. Alguses tundub õudne, aga sa harjud selle harjamisega ära ja küll see tsellu ka ära läheb.
massöör - aroomiterapeut Karin Orub 16.04.2007 01:17
Juba Gunnar Aarma ütles, et meie tervis sõltub 70% mõtlemisest (stressi tasemest ja suhtumistest), 10% hingamisest, 10% toitumisest ja 10% liikumisest - niisamuti on selle tselluliidiga. Massöör saab aidada just selle liikumise osas tselluliidi koele.
On võimalik teha käsimassaaži spetsiaalsete võtetega ja erinevate kreemide\õlidega, mille koostisosad kiirendavad ainevahetust ja vee väljutamist antud kudedest.
Kummikupu massaaž on sarnane LPG - masina massaažile, kupust lastakse osa õhku välja ja vaakum tõstab nahka koos aluskoega üles ja suunab vedelikud liikuma. Rasvarakk on elastne ja selles toimub "kummipaela" efekt - venitatakse välja ja ta ise tõmbab end lurtsti kokku, sellega puhastub rasvaraku kest ja sealt pääsevad minema ebavajalikud ained, millest tsellu tekibki.
Meemassaaži tegemisest kirjutasin pikemalt juba vastates küsimusele meemassaaž. Mehaaniline toime on sarnane kupumassaažile ja erinevus seisneb selles, et mesi, mis kannab energeetiliselt emaarmastuse energiat, oma kleepuvusega korrastab ka meie biovälja.
Tselluliit meie kehal on edev ja järjekindel - kui teda juba on, siis tuleb temaga ikka ja jälle tegeleda ning kui oleme saanud ta endale meeldivasse vormi ei tohi kaotada valvsust, iial ei tea millal ta uuesti tähelepanu nõuab.

Rex 13.07.2007 13:30
Aga oleks selline küsimus, kas neid õlisid saab apteegist? Ja nendega tuleks määrida iga päev?Olen kuulnud ka ühtedest tselluliidiplaastritest, kas te teate kas need ka aitavad? Firma nimi oli VitaCell. on keegi kasutanud? Kummikupu massaaz tundub küll suhteliselt tõhus. Aga ega seda vist igas kohas ei tehta?
massöör Karin Orub 27.12.2007 19:09
Neid õlisid saab kaubanduskeskustest loodustoodete riiulitelt ja ka kehahoolduse lettidelt. Samuti teevad neid õlisid aroomiteraapiat õppinud massöörid.
Plaastrite kohta ei ole kogemust ja keegi pole kiitnud ega ka laitnud.
Meie salongis tehakse kummikupu massaaži, aga see on kuivakupu massaaži nime all.
Tinnurly 14.01.2008 14:54
Mina sain oma tsellust lahti tai massaažiga Oriental House'is näiteks...siiani olen käinud nädalas korra ja 4 korda (2 h korraga)Päris tailanna teeb seda seal, jätkan kindlasti käimist ka edaspidigi, aga juba praegu on tohutut muutust näha. Soovitan soojalt!
masöör 28.10.2008 21:20
Oled kindel, et tai massaaz aitas? See pigem laisa mehe jooga või hommikuvõimlemise sarnane. Tselluliidimassaaz mõjutab intensiivselt nahka ja rasvkudet, mida lõhutakse. Tais ju seda ei tehta.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster