NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Kõhumassaž ise?

Kristella 06.05.2008 21:32
Kuidas soovitaksite teha kõhumassaaži ise? Reaalselt on sellest abi seedimisele aga kas see aitaks ka kaotada pehmet kõhukest? Rullivad ka väänavaid võtteid olen kasutanud pehmele osale ja jämesoolele kenasti kellaosuti suunas tugevaid silitusi. Kas teha õliga või kuivalt? Kas oskate veel midagi soobvitada, mis aitaks padjakest kõhult kaotada?
Kommentaarid: [2]
Kristella 04.06.2008 12:23
Kahju muidugi, et kuuaega tagasi postitatud küsimusele massöörid vastata ei jõua!
massöör Aivar Kisant 05.06.2008 21:08
Tere Kristella,
kõhumassaaži tehes endale soovitaksingi Teil teha vaid ringjaid liigutusi suunaga päripäeva, kuna kõht on tundlik piirkond. "Padjakeste" puhul kõhul võite kasutada mett, võtted on vaakumpõhimõttel, kuid pehmelt. Samas võite käia korra meemassaažis, siis saate konkreetse kogemuse sellest, kuidas kõhul mett tarvitada.

Edu soovides.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster