NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Massaaz

Timo 10.03.2008 15:12
Sooviks väga massaazi kogeda, kuid on nii, et kui püksid jalast võtan, siis tekib kohe erektsioon.. Siit küsimus, kas erektsioon massaazilaual on normaalne? Kas pean massööri ette hoiatama, et võib tekkida juhuslik erektsioon?
Kommentaarid: [2]
massöör Aivar Kisant 05.06.2008 21:13
Sellisel juhul võtke näiteks seljamassaaži, siis pole vajadust pükse jalast võtta.
masöör 28.10.2008 12:12
Eks see peas kinni ole. Räägi massööriga juttu, see võib aidata. Ja jäta püksid jalga. Aga üldiselt, eks ikka võib juhtuda, et tekib erektsioon. Sellest võib ka enne massöörile rääkida.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster