NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

esimene kord

Krizya 25.02.2008 22:56
pole varem eriti massaazis käinud. aga nüüd mõtlesin et oleks viimane aeg. töö on seisev ja koguaeg pinges olek. nagu ika see tänapäeva kiire tempo. nimelt millist massaazi valida.. üld? sokolaadi?
ja kuidas see toiming välja näeb ning mida peaks teadma massaazi minnes? ja kas see on siis nagu alasti või on pesu ka ?
Kommentaarid: [2]
massöör Aivar Kisant 04.03.2008 13:45
Tere,
vastavalt Teie eespool kirjeldatud näidustustele soovitaksin alustuseks valida üldmassaaži. Massaaži tulek erilist ettevalmistust ei vaja ja pesupüksid jäetakse ka tavaliselt jalga.

Edu soovides.
masöör 28.10.2008 12:15
Ega palju ettevalmistust vaja ole. Tasuks dushi all käia enne. Paljudes kohtades on see ka kohapeal võimalik aga sageli läheb siis liialt kiireks.
Erinevad masöörid ja kliendid teevad pesu suhtes erinevalt. Kui üldmassaaz, siis võib alasti teha või jätta selga enda pesupüksid või kasutada paljudes salongides kasutusel olevaid paberpüksikuid.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster