NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

koorimine enne tselluliidikreemi

kannibiluz 27.12.2007 17:12
paljudel tselluliidikreemidel on peal kirjas, soovitatakse koorida keha 2-3 korda nädalas, et kreem parmini toimida saaks. kas peab just tingimata olema kooriv dušigeel, või piisab ka lihtsalt seebist ja naturaalsest nuustikust, et keha kooritud saaks?
Kommentaarid: [1]
massöör Karin Orub 27.12.2007 18:44
Mina isiklikult olen Sinuga nõus, et piisab täiesti seebist( kuigi soovitan ökoseepe, mis on tehtud taimsetest õlidest, mitte mineraalõlist) ja naturaalsetest kiududest valmistatud nuustikust. Ehkki see on rohkem maitse küsimus, millega koorida, sõltub see osaliselt naha struktuurist ning saunaskäimise tihedusest.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster