NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

massööriks õppimine

Inxuke 25.12.2007 23:54
mul on kindel plaan minna massööriks õppima(olen 18 neiu).kuid olen igalt poolt kuulnud et massööridel peavad olema väga tugevad käed ning mul pole mõtet üritadagi.Mina arvan aga et õppides ja treenides käed ju muutuvadki tugevaks ja ei peaks olema ju probleem,et mu käed ei ole hetkel väga tugevad?
Kommentaarid: [4]
Kristella 05.05.2008 20:44
Proovi kõigepealt alustada massaaži algkursusega, siis saab endale selguse, kas üldse meeldib endale massaži tegemine. vaata www.massaaz.ee
Konnake 09.08.2008 11:49

0 Massaaze on on väga erinevaid
ja näit. beebidele ja
väikelastele ei saagi väga
tugevat massaazi teha. Nii et
käed ei pea siis väga tugevad
olema. Samas on ilmselt õige,
et harjutades ja praktiseerides
lähevad käed tugevamaks ( see ju
nagu trenn).
Rank 14.04.2011 13:30
Mina sooviksin ka massöörik õppida, kuid sooviksin teada, et kas selle jaoks on vaja ka teatud eksameid sooritada??
Sirly 25.01.2012 18:54
Olen tegutsenud massöörina nüüdseks 4 aastat ja mäletan,et esimene praktikatund oli tõeline eneseületus,kuna isegi silumine väsitas.Kuid nüüdseks võin kindlalt öelda,et käed on muutunud ajapikku aina tugevamaks.Seega,kes on vähegi aktiivsema eluviisiga ja see ala meeldib talle,saab sellega hakkama! :)

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster