NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

massazikupud

kannibiluz 20.12.2007 21:43
ostsin endale silikoonist massaazikupu, et tselluliidivastast massaazi teha, kuid õpetus,mis sellega kaasas oli, ei olnud piisavalt selge. kas õpetaksite, kuidas seda õigesti teha (mida teha, mida kindlati ei tohi teha). aitäh
Kommentaarid: [1]
massöör Karin Orub 27.12.2007 18:32
Kuppudega masseerimise põhimõte on: tuleb jälgida lümfi- ja vereringet. Seega masseerides reisi on suund põlvest ülespoole. Ülevalt otse allapoole kuppu liigutades tekitame veeniklappidele liigselt suure koormuse.
Kõhtu masseerides on tarvis teha päripäeva ringe, tõmmata lümfi külgedele ja vöökohast ülespoole.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster