NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

lümfimassaaž

KristelM 18.11.2007 19:49
Tere. Kui tihti ja mitu korda tuleks teha lümfimassaaži, või on sel mõju ka ühest korrast?
Kommentaarid: [1]
massöör Karin Orub 27.12.2007 18:58
See sõltub täiesti, mis eesmärk on antud massaažil. Tehakse lümfiüldmassaaži, mis puhastab meie keha nn kanalisatsiooni, sest lümfisüsteem on meie organismi puhastaja. Seda võib teha kord nädalas - kuurina(3-4 X).
Peale operatsioone ja teatud tursetega võib teha lümfimassaaži osaliselt igal päeval kuni tursete taandumiseni.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster