NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

MURE

-lambitydruk- 16.10.2007 17:51
Kas keegi oskab mulle öelda kui palju lähevad maksma masööri põhi asjad(lamais laud ja muud seelised ajsaj)või kust ssaaksin seda uurida?
ja kas 17 a.saab teha masööri kursuseid?
Kommentaarid: [2]
massöör Aivar Kisant 11.11.2007 20:54
Tere.

Soovitan seda uurida firmadest, kes tegelevad taolise inventari müügiga, näiteks Tipp-Partner, Medifur. Kursuste kohta saab infot näiteks M.I. Massaažikoolist, Lahemaa Tervisekoolist, Grossi massaažikoolist jne.

Edu soovides
masöör 28.10.2008 12:22
Kas mõtled kaasaskantavat lauda. Kokkupandavad lauad algavad 3500.- kroonist ja elektriga statsionaarsed 14 000.- kroonist.
Ikka saab õppida ka 17a massööriks. Kuskandis asute?

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster