NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Soolad

caiky 01.09.2007 15:17
mida teeb tavaline sool kehale?
olen kuulnud et kui panna tavalislt soola ja beebiõli kokku ja siis seda kehale rõõruda pidavat see keha pehmemaks teha.
või kui meresooma panna kehale..
kuid mida teeb üleüldiselt sool kehale? kas siis meresool või tavaline söögisool?
Kommentaarid: [2]
KARIN ORUB - MASSÖÖR 06.02.2012 22:30

0 Kui hõõruda keha soolaga, siis see on koorija ehk koorib ära vana ja surnud naharakkude kihi ja sealt alt tuleb välja noor, elujõuline ja elastne nahk. Kui teha nn soolasauna ehk panna soojas niiskes ruumis niiskele kehale sool nahale, siis hakkab toimima nn difusioon- lahjem vedelik ehk nahaalune koevedelik hakkab imenduma naha pinnale kus on kangem soolalahus. See toob kaasa selle, et väljuva vedelikuga kaasnevad jääkained, mida meie keha ei vaja. Aga kui seda teha liiga tihti juhtub sama, mis potilillega kui see üle väetada.
KARIN ORUB - MASSÖÖR 06.02.2012 22:35

0 Kui beebiõli on Johnsoni mineraalne ja keemiliste lõhnaainetega, siis see on suuremolekuline õli, mis ummistab boorid ja ei lase nahal hingata, seega hakkab nahk kuivama sügavamalt. Ka selle reklaamis on näidatud, et kasutage seda peale dušši, seetõttu jääb vesi naha ja õlikihi vahele ja tundubki niisutatud.
Aga kui te kasutate taimse päritoluga beebiõlisid on asjal mõte sees.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster