NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

tselluliidi masaaz ja plaastrid

Rex 05.08.2007 15:06
Tegelikult esitasin juba samad küsimused ka eelmise tselluliidi teema all, aga keegi ei vastanud ja tegin seega uues teema.
oleks selline küsimus, kas neid tselluliidi õlisid saab apteegist? Aga kui jah siis millisest, sest olen paar apteeki läbi käinud ja pole leidnud.
Ja nendega tuleks määrida iga päev?Olen kuulnud ka ühtedest tselluliidiplaastritest, kas te teate kas need ka aitavad? Firma nimi oli VitaCell. on keegi kasutanud? Kummikupu massaaz tundub küll suhteliselt tõhus. Aga ega seda vist igas kohas ei tehta?

Terv,
Rex
Kommentaarid: [1]
massöör Karin Orub 27.12.2007 19:21
Neid õlisid saab kaubanduskeskustest loodustoodete riiulitelt ja ka kehahoolduse lettidelt. Samuti teevad neid õlisid aroomiteraapiat õppinud massöörid. Muretse endale pudel, siis võid õlitada end nii tihti, kui on soovid. Hommikul või õhtul samas õhtuti õlitamine on mugavam, sest õli imendub kreemidest aeglasemini. Kui pudel otsa saab, siis osta mõni teine, sest keha kipub harjuma toimeainetega.
Plaastrite kohta ei ole kogemust ja keegi pole kiitnud ega ka laitnud.
Meie salongis tehakse kummikupu massaaži, aga see on kuivakupu massaaži nime all.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster