NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi stilistilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Gersi Stiilistuudio on loodud neile, kes tunnevad huvi oma stiili kujundamise vastu. Lisaks stiilisoovitustele saab stuudios teha maniküüri, pediküüri, Bio Sculpture geelküüsi ning näo- ja kehahooldusi.
Kai Küttis töötab Gersi Stiilistuudios 1994 aastast stilist/konsultandina. On saanud koolituse firmas Beauty For All Seasons, mis tegeleb riietuse- ja meigivärvide soovitusega ning annab nõu stiili kujundamisel, sobivate soengute, aksessuaaride, prilliraamide jne. valikul. Läbinud mitmeid täiendkoolitusi USAs ( Isikupärased värvid) ja Hollandis ( Stiili psühholoogia).
Hetkel täiendab oma teadmisi kosmeetiku töö valdkonnas Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis.  

värvi väljakasv

viiica 28.12.2009 16:29
Hei. Värvisin juuksed pruuniks, aga mul on pärisvärv mingi 2-5 cm välja kasvanud. Päris juukse värv on mul selline helekartulikoor või selline kartulikooretooni.. Ma ei taha enam seda väljakasvu värvida, tahan juuksed pruunist värvist välja kasvatada. Samas ei taha ka, et sel ajal kui mul see välja kasvab, et siis pool pead oleks seda heledat kartulikoorevärvi, ja pool pead tumedamat pruuni. Mida ma tegema peaks? Mida ja kuidas saaks ma kodus ise värvida või teha?
Kommentaarid: [1]
Kai Küttis 08.02.2010 15:52
Tere Viiica!

Soovitan Sul nõu küsida juuksurilt, sest mul omal ei ole selliseid kogemusi!

Tervitades,Kai

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster