NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi stilistilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Gersi Stiilistuudio on loodud neile, kes tunnevad huvi oma stiili kujundamise vastu. Lisaks stiilisoovitustele saab stuudios teha maniküüri, pediküüri, Bio Sculpture geelküüsi ning näo- ja kehahooldusi.
Kai Küttis töötab Gersi Stiilistuudios 1994 aastast stilist/konsultandina. On saanud koolituse firmas Beauty For All Seasons, mis tegeleb riietuse- ja meigivärvide soovitusega ning annab nõu stiili kujundamisel, sobivate soengute, aksessuaaride, prilliraamide jne. valikul. Läbinud mitmeid täiendkoolitusi USAs ( Isikupärased värvid) ja Hollandis ( Stiili psühholoogia).
Hetkel täiendab oma teadmisi kosmeetiku töö valdkonnas Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis.  

riided

karu 07.01.2009 22:59
tervist.
Kust kohast saab osta ilusaid kleite peoks ja igapäevaks?Ja kust kohast saab riideid osta?
Ma olen käinud paljudes poodides ja ei ole leidnud kus on ilusaid riideid ja mis oleks ka moes?ma olen väga valiv inimene riiete suhtes ja ma ei leia kuskilt midagi endale.Äkki oskate poode soovitada?
Kommentaarid: [2]
Kai Küttis 12.01.2009 16:53
Tere,

Me ei tea millistes poodides Sa oled käinud aga mina omalt poolt soovitaksin Sulle kauplust Mango ja Zara. Minu arvates leiab sealt väga moodsaid ja taskukohaseid kleite ja ka muid rõivaid. Vaadata tasub ka aksessuaare - kingad, kotid, ehted, rätikud. Pealegi tuleb pidevalt huvitavat kaupa juurde!
Loodan, et leiad endale midagi sobivat!

Kai Küttis
kas 05.05.2009 13:57

0 Minu arust on Zaras väga ebakvaliteetsed riided. Ma olen sealt korduvalt saanud väga halbade õmblustega riideid, mis läksid kohe katki ja hakkasid hargnema.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster