NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi stilistilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Gersi Stiilistuudio on loodud neile, kes tunnevad huvi oma stiili kujundamise vastu. Lisaks stiilisoovitustele saab stuudios teha maniküüri, pediküüri, Bio Sculpture geelküüsi ning näo- ja kehahooldusi.
Kai Küttis töötab Gersi Stiilistuudios 1994 aastast stilist/konsultandina. On saanud koolituse firmas Beauty For All Seasons, mis tegeleb riietuse- ja meigivärvide soovitusega ning annab nõu stiili kujundamisel, sobivate soengute, aksessuaaride, prilliraamide jne. valikul. Läbinud mitmeid täiendkoolitusi USAs ( Isikupärased värvid) ja Hollandis ( Stiili psühholoogia).
Hetkel täiendab oma teadmisi kosmeetiku töö valdkonnas Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis.  

Soeng

-Katu 25.10.2008 15:12

0 Mul on selline probleem, et ma ei tea, mida oma juustega ette võtta. Olen alati tahtnud lühikesi juukseid ja siis tagant hästi sassi ajada ja tupeerida. Aga ma ei julge maha lõigata, et äkki ei sobi. Näokuju on mul ümar.
Siis ma tahaksin teada millise juuksevärviga sobiksid tumepruunid silmad, et kuidas need rohkem esile tuleksid? Mõni vihkab, kui on tumepruunid silmad ja blondid juuksed, mõnele jälle meeldib.
Kommentaarid: [1]
Kai Küttis 28.10.2008 12:39
Tere Katu,

Mina soovitaksin Sul külastada Gersi Stiilistuudiot, kus on võimalik arvuti abiga leida Sulle sobivaim soeng ja ka värv! Sinu näost tehakse pilt ja sisestatakse arvutisse, seejärel stilist soovitab millised pikkused ja värvid sobivad. Nii leiad kindlasti parima variandi ja oled ise rahul. Selline analüüs maksab 250.- ja saad endale 4 fotot ka kaasa. Nii tekib kindulustunne, et teed õiget asja ja oled ise ka rahul!!!
Üldiselt ümarale näokujule soovitatakse pealaelt kohevamaid soenguid, asümmeetirilist tukajoont st. mitte sirge tukk vaid tukk langeb diagonaalselt üle lauba. Näokuju pikemaks muutmiseks võid tukka pisut tupeerida ja ülepea kinnitada. Juuste üldine pikkus peaks olema kindlasti lõuajoonest allpool või siis sobib hästi ka poisipea!

Tervitades,
Kai Küttis

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster