NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi stilistilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Gersi Stiilistuudio on loodud neile, kes tunnevad huvi oma stiili kujundamise vastu. Lisaks stiilisoovitustele saab stuudios teha maniküüri, pediküüri, Bio Sculpture geelküüsi ning näo- ja kehahooldusi.
Kai Küttis töötab Gersi Stiilistuudios 1994 aastast stilist/konsultandina. On saanud koolituse firmas Beauty For All Seasons, mis tegeleb riietuse- ja meigivärvide soovitusega ning annab nõu stiili kujundamisel, sobivate soengute, aksessuaaride, prilliraamide jne. valikul. Läbinud mitmeid täiendkoolitusi USAs ( Isikupärased värvid) ja Hollandis ( Stiili psühholoogia).
Hetkel täiendab oma teadmisi kosmeetiku töö valdkonnas Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis.  

KC Professionali juuksevärvid

kerztyn 06.09.2008 12:55
Vaatasin TV-st saadet "Hooaeg"(06.09) ja seal tutvustas sellist sarja "KC Professional".Millised salongid seda sarja kasutavad ja on osalenud ka vastaval koolitusel,saates ütles,et Eestist osales sellel koolitusel 300 juuksurit.Ülejäänud info jäeti kuulajatele välja segitamiseks.Nüüd vajangi abi,sest jutu järgi on see sari just hea hallidele juustele.Kas keegi oskab aidata selles küsimuses?
Kommentaarid: [1]
Kai Küttis 11.09.2008 20:14
Tere,

Kui kasutada google.ee otsingut, leiad sealt mitu salongi, kes KC Proffessionali kasutavad!

Kai Küttis

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster