NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi stilistilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Gersi Stiilistuudio on loodud neile, kes tunnevad huvi oma stiili kujundamise vastu. Lisaks stiilisoovitustele saab stuudios teha maniküüri, pediküüri, Bio Sculpture geelküüsi ning näo- ja kehahooldusi.
Kai Küttis töötab Gersi Stiilistuudios 1994 aastast stilist/konsultandina. On saanud koolituse firmas Beauty For All Seasons, mis tegeleb riietuse- ja meigivärvide soovitusega ning annab nõu stiili kujundamisel, sobivate soengute, aksessuaaride, prilliraamide jne. valikul. Läbinud mitmeid täiendkoolitusi USAs ( Isikupärased värvid) ja Hollandis ( Stiili psühholoogia).
Hetkel täiendab oma teadmisi kosmeetiku töö valdkonnas Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis.  

Tukk .

aaddggjj32 12.08.2008 19:59
Heips :)
Kuidas võiks 15-aastane tüdruk enda tukka sättida, et see rohkem naiselikum oleks ? Loomulik tukk on lokkis.
Hetkel on tukk umbes selline .. väike osa tukast on paremal ning ülejäänud vasakul. Tuka ülemise osa tõmban sirgendajaga veidi vasakule alumise osa peale.
Kommentaarid: [1]
Kai Küttis 18.08.2008 21:07
Tere,

Küsimusele on väga raske vastata, kuna ma ei tea milline on Sinu näokuju. Võiksid proovida sellist tukka, mille pikkus katab kulmud - sirgenda ja keera alumine serv sissepoole kumeraks. Kui see ei õnnestu, tee tuka sisse lahk ühele küljele ( et tekiks asümmeetria) ja kooluta tuka otsad külje suunas pisut üles. Kõige paremat nõu saad loomulikult juuksurilt, kuna tema oskab vastavalt Sinu näole ja juustele sobiva tuka lõigata.

Head katsetamist!
Kai Küttis

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster