NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi stilistilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Gersi Stiilistuudio on loodud neile, kes tunnevad huvi oma stiili kujundamise vastu. Lisaks stiilisoovitustele saab stuudios teha maniküüri, pediküüri, Bio Sculpture geelküüsi ning näo- ja kehahooldusi.
Kai Küttis töötab Gersi Stiilistuudios 1994 aastast stilist/konsultandina. On saanud koolituse firmas Beauty For All Seasons, mis tegeleb riietuse- ja meigivärvide soovitusega ning annab nõu stiili kujundamisel, sobivate soengute, aksessuaaride, prilliraamide jne. valikul. Läbinud mitmeid täiendkoolitusi USAs ( Isikupärased värvid) ja Hollandis ( Stiili psühholoogia).
Hetkel täiendab oma teadmisi kosmeetiku töö valdkonnas Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis.  

kulmud ;(

jane11 24.06.2008 22:14
tere!teema läheb küll valesse kohta,aga tahan siiski nõu küsida,äkki oskate vastada ja aidata ;) probleem on selles,et lasin teha püsimeigiga kulmud endal,aga üks kulm tehti teistest erinev(kõrgemale kuidagi) nüüd olen eemaldamas neid käinud mingi kuus korda ja ei midagi,ikkagi näha,soovisin nendest "vale "kulmujoonest üldse lahti saada!(preagu joonistan endale kulme pliitasiga ;( )tahan leida inimese,kes üldse paneks paika,milline kulmu kaar üldse sobib minu näo kuju ja joontega ja siis pean vist laskma uuesti teha kulmud ;( olen väga hädas ja masenduses!ühesõnaga tahan leida proffi,kes paneks paika minu kulmu joone ja siis laseks pigmneteerida,enam ei julge,kuna kulmud läksid täiesti rappa ;( segaselt kirjutasin küll,aga loodan et millestki on aru saada ;) ette tänades J.
Kommentaarid: [1]
Kai Küttis 27.06.2008 15:26
Tere Jane,

Kulmu joon võiks olla loomulik, mitte nii, et karvad ära kitkuda ja siis joonistada.
Soovitan Sul külastada Gersi Stiilistuudiot, kus tehakse ka püsimeiki. Antakse ka nõu milline kulmukaar peaks olema, kust algama ja lõppema.
Loodan , et saad abi!
Tervitades,
Kai Küttis

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster