NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi stilistilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Gersi Stiilistuudio on loodud neile, kes tunnevad huvi oma stiili kujundamise vastu. Lisaks stiilisoovitustele saab stuudios teha maniküüri, pediküüri, Bio Sculpture geelküüsi ning näo- ja kehahooldusi.
Kai Küttis töötab Gersi Stiilistuudios 1994 aastast stilist/konsultandina. On saanud koolituse firmas Beauty For All Seasons, mis tegeleb riietuse- ja meigivärvide soovitusega ning annab nõu stiili kujundamisel, sobivate soengute, aksessuaaride, prilliraamide jne. valikul. Läbinud mitmeid täiendkoolitusi USAs ( Isikupärased värvid) ja Hollandis ( Stiili psühholoogia).
Hetkel täiendab oma teadmisi kosmeetiku töö valdkonnas Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis.  

Ei oska midagi selga panna!

hellan 05.06.2008 17:13
Kehakaal peale laste sündi kasvanud ja kapp riietest tühi(andsin köik ära,liiga väikesed).Koguaeg kui Tartus käin ostan endale möne odava topi,mis kodus mugav selga visata.Mul pole nagu kindlat stiili(mehele meeldiks,kui sportlikke riideid kannaksin).Teksad on muidu lahedad,alati ja praktilised,a ostan tavaliselt endale veits kitsad ja pärast on ebamugav.Möned topid vahivad vaid kapist vastu(pole endale midagi väga lubanud).Ostan rohkem lastele ja meeldib,kui neil ilusad ja puhtad riided seljas ja ennast unustan ära.Eile ostsin lindexist mustad pölvpüksid,mis nii umbsed ja kitsad ja tahtsin need lühemaks teha ja rikkusin ära(täiesti minulik).Ma ei teagi ausalt miks mul see riietevärk ei istu ja kadestades vaatan teisi,kui hästi teistel riided istuvad.Olen täiesti ummikus,ei suuda otsustada riiete valikul,ei taha väga silmapaistvaid riideid,tahan sulanduda teiste sisse ja tahan ennast mugavalt tunda,kui jalutamas lastega käin.Nüüd suvi käes ja üritan kaalu allapoole saada,a selga pole midagi panna.Mötlesin,et kas selline variant tuleks jutuks,et lähen ühte poodi suurema summaga ja ostan korraga rohkem ja kombineerida peaks ka ju lihtsam olema,vöi ma ei tea.Olen hädas!!!Olen 1,68 pikk.Kannan 44 suurust,püksid lähevad 46 isegi,kuna suur tagumik ja jämedad kintsud(ülevalt olen väiksem).Ilmad ilusad ja tuju null.
Kommentaarid: [1]
Kai Küttis 08.06.2008 18:34
Tere Hellan,

See on hea mõte osta riided ühest kohast, sest nii on lihtsam oma riideid kombineerida. Ka see on eeliseks, et müüjad oskavad Sulle riideid soovitada ja nõu anda mida valida. Ole ise julge ja küsi abi. Proovi näiteks Montonit või Zarad, mõlemast on võimalik osta moodsaid rõivaid normaalse hinnaga!
Samuti soovtan Sul külastada Gersi Stiilistuudiot kus on võimalik teha värvianalüüsi. See on isikupäraste värvide välja selgitamine - millised riietuse- ja meigivärvid just Sulle sobivad. Tihti võib olla just värv see mille pärast mõni asi kappi seisma jääb! Selle teenuse hind on 450.- ja see sisaldab jumestust (konsultant näitab kuidas ja millised värve kuhu panna)! Samuti on võimalik teha soengutesti arvutiga (hind 250.-) ja ka stiilianalüüsi (hind 1595.-). Stiilianalüüs kujutab endast mõõtude võtmist ja nende mõõtude põhjal tellitakse Sulle stiiliraamat, kus on nõuandeid riiete valikuks just Sinu kehatüübile -näiteks millise lõikega seelikud, püksid, pluusid sobivad, samuti on soovitused mustrite, prilliraamide ja aksessuaaride valikuks.
Kindlasti saad juurde enesekindlust ja rahulolu!
Rohkem infot saad Gersi Stiilistuudio kodulehelt www.gersi.ee

Ilusat suve soovides,
Kai Küttis

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster