NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi stilistilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Gersi Stiilistuudio on loodud neile, kes tunnevad huvi oma stiili kujundamise vastu. Lisaks stiilisoovitustele saab stuudios teha maniküüri, pediküüri, Bio Sculpture geelküüsi ning näo- ja kehahooldusi.
Kai Küttis töötab Gersi Stiilistuudios 1994 aastast stilist/konsultandina. On saanud koolituse firmas Beauty For All Seasons, mis tegeleb riietuse- ja meigivärvide soovitusega ning annab nõu stiili kujundamisel, sobivate soengute, aksessuaaride, prilliraamide jne. valikul. Läbinud mitmeid täiendkoolitusi USAs ( Isikupärased värvid) ja Hollandis ( Stiili psühholoogia).
Hetkel täiendab oma teadmisi kosmeetiku töö valdkonnas Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis.  

lõpukleidi tingimused vms

sicy 23.05.2008 12:48

0 Et siis räägitakse, et gümnaasiumi või kooli lõpetades ei tohi kleidiga õlad ja selg paljad olla? On see tõsi?
Ostsin ise kleidi ära, on selline kaela taha käiv ja poole selja pealt nööriga ja siis kinnine osa, põlvini ja alt mitmekihiline. Muidu on selline õrn ja tagasihoidlik. Et kas vaadatakse väga viltu, kui ma mingit salli vms peale ei pane omale, lihtsalt ei meeldi endale see salli ega muu riideeseme mõte :/
lõpetan veel maakohas ka, et viltuvaatajaid võib palju olla, eesotsas kooli juhtkonnaga. 8-):D
Kommentaarid: [1]
Kai Küttis 25.05.2008 21:49
Tere Sicy,
Kahjuks ei saa ma päris hästi aru kui lahtine see kleit on.
Arvan, et tänapäeval on riietuse valik tunduvalt vabam, kuigi ametlikule aktusele ei peaks väga paljalt minema. Paljad kehaosed mõjuvad intiimselt. Ma arvan, et aktusel võiks ikkagi mingi õhuke läbipaistev sall või lühike kampsun peal olla. Peale aktust võid selle ju kohe pealt ära võtta!
Edukat lõpetamist!

Kai Küttis

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster