NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi stilistilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Gersi Stiilistuudio on loodud neile, kes tunnevad huvi oma stiili kujundamise vastu. Lisaks stiilisoovitustele saab stuudios teha maniküüri, pediküüri, Bio Sculpture geelküüsi ning näo- ja kehahooldusi.
Kai Küttis töötab Gersi Stiilistuudios 1994 aastast stilist/konsultandina. On saanud koolituse firmas Beauty For All Seasons, mis tegeleb riietuse- ja meigivärvide soovitusega ning annab nõu stiili kujundamisel, sobivate soengute, aksessuaaride, prilliraamide jne. valikul. Läbinud mitmeid täiendkoolitusi USAs ( Isikupärased värvid) ja Hollandis ( Stiili psühholoogia).
Hetkel täiendab oma teadmisi kosmeetiku töö valdkonnas Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis.  

Mis sobib masajalale?

Nipi 23.05.2008 10:10

0 Tere,
Mis pikkuses ja tegumoega püksid sobiksid lühikeste paksude jalgade omanikule? Kogu aeg pikka seelikut ka kanda ei taha. Tahaks hoopis kolmveerand-pikkusega pükse. Aga need vist teevad jalad veel "masajamaks"?

aitähh
Kommentaarid: [1]
Kai Küttis 25.05.2008 21:28
Tere Nipi,

Vali püksid, mis ei ole liiga ümber. Sobivad vabalt langevad sirged või pisut alt laienevad püksid. Kui tahad kanda kolmveerand-pikkusega pükse siis vaata, et püksi pikkus ei lõpeks sääre kõige laiema koha peal (muidu näib jalg visuaalselt paksem)! Sinna juurde vali kingad, mis ei ole liiga kõrged ja liiga peenikese kontsaga. Konts peaks olema proportsioonis jalasääre suurusega(kui on liiga peenike näib jalg paksem ja vastupidi).

Kai Küttis

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster