NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi stilistilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Gersi Stiilistuudio on loodud neile, kes tunnevad huvi oma stiili kujundamise vastu. Lisaks stiilisoovitustele saab stuudios teha maniküüri, pediküüri, Bio Sculpture geelküüsi ning näo- ja kehahooldusi.
Kai Küttis töötab Gersi Stiilistuudios 1994 aastast stilist/konsultandina. On saanud koolituse firmas Beauty For All Seasons, mis tegeleb riietuse- ja meigivärvide soovitusega ning annab nõu stiili kujundamisel, sobivate soengute, aksessuaaride, prilliraamide jne. valikul. Läbinud mitmeid täiendkoolitusi USAs ( Isikupärased värvid) ja Hollandis ( Stiili psühholoogia).
Hetkel täiendab oma teadmisi kosmeetiku töö valdkonnas Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis.  

teksad

merca 20.05.2008 15:33
Kas alt kitsenevad teksad on lootusetult out? Räägitakse, et moodi on tulnud tagasi alt laienevad, samas tänavapildis ma eriti selliseid veel ei näe!
Kommentaarid: [1]
Kai Küttis 21.05.2008 13:24
Tere Merca,

Jah, moes on kõrge piha ja laia säärega teksad. Samuti alt laienevad. Meie tänavapilti jõuabki mood väikese hilinemisega. Kuigi ma arvan, et Sa ei peaks ennast moest nii palju mõjutada laskma. Kanda võid ka kitsa säärega teksaseid, põhiline, et Sa ennast ise hästi tunned! Ja võibolla ühel heal päeval hakkavad Sulle ka alt laieneva säärega teksad meeldima!

Tervitades,
Kai Küttis

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster