NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Lõikearmid käel

Kaiaa22 15.05.2012 07:28
Kunagi puberteedieas sai suurest rumalusest enda käele jubedad armid tehtud..tean , et laseriga saab neid vähem märgatavaks teha, aga sellest mulle siiski ei piisa. Tahaksin, et poleks üldse aru saada, et olen midagi sellist kunagi teinud. Siit ka siis mu küsimus..Kas poleks võimalik midagi muud teha? Ükskõik mida, mulle sobiks kui mul oleks selle asemel ükskõik mis muu arm, peaasi, et poleks aru saada mis hetkel on. Äkki saaks kuidagi nahka mõlemalt poolt pinguldada, et jääks siis ainult 1 pikk arm? Võibolla rumal küsimus, aga tõesti tahan väga sellest lahti saada..ma pole juba aastaid julgenud lühikeste varrukatega riideid kanda ja suvel on niiviisi raske.
Kommentaarid: [0]

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster