NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Kannad

siram 22.04.2010 20:23
Mure siis seesugune, et aastaid tagasi sai ellujäämiskursustel käidud ja kannad ära hõõrutud.Ja praegu on kandadel nagu liiglihana sellised nahapunnid, läbimööt võib olla -1,5cm. Olen viilinud kannariiviga ja siis nad nö jäävad väiksemaks kuid jäävad tulipunaseks nagu hakkaks kohe veritsema ja on õrnad. Kuid ka siis on aru saada, et kannad pole normaalsed.Ja ega palju ei möödu kui kõik kasvab tagasi. Mida teha?
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 10.05.2010 14:43
Tere

Kahjuks ei saa kirjelduse järgi päris hästi aru, milline see probleem on. Palun, saatke pilt probleemkohast info@villamedica.com aadressile.Ehk annab see rohkem informatsiooni.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster