NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Operatsiooni arm

simba 11.03.2010 09:46
Tere,
Kas on võimalik laseriga teha vähem nähtavaks keisrilõike armi. Arm on 3a vana, kohati lillakas ja nahapinnast kõrgem. Kas laser ühtlustab ainult, või suudab ka armi heledamaks ja tasapinda ühtlasemaks muuta. Kas laser protseduuri peab kordama? Mis moodi selle protseduuri hind kujuneb?
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 16.03.2010 14:41
Tere

Tulge ennast näitama, siis oskame otsest nõu anda. Vahel on vajalik teha kompleksravi.

Registreeruda saate info@villamedica.com

Aili Lindmäe


Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster