NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Rinna implataadid ja rasedus

shante 03.03.2010 21:35
Tere Taas:)
Mule sellest, et olen lapseootel ja ca 5aastat tagasi sai tehtud rindade suurendus op. Nüüd on läinud rinnad kujult kandiliseks ja seda mõlemal rinnal siseküljelt. Ehk kui ma seda nö. kandi kohta katsun siis kõige parem seletus on see, et kui võtta rind tervikuna...on see üks ümar kapsel ja see kandi koht on kapslist välja lipsanud suurem kühm(mõlemal rinnal)kas see on normaalne või peaks siisgi ilukirurgile näitama tulema?
Parimate soovidega
N.
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 16.03.2010 14:37
Tere

Soovitan tulla näitama. Saaksite selgust ja ei pea asjata muretsema.

Aili Lindmäe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster