NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

günekomastia

juhan123 23.02.2010 18:55
Tere,olen 18 aastane,paari kuu pärast 19,mäletan et esimest korda tekkisid mul rindadesse tükikesed juba väga ammu-mingi 8 aastat tagasi.Praeguseks näevad rinnad naiselikud välja ning tahaks teada kõigepealt mis seda põhjustab ning mida saaksin teha ära selle eemaldamiseks.Operatsioonile ei tahaks eriti minna,äkki on võimalik seda probleemi ka ennetada kuidagi teisiti.
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 26.02.2010 12:46
Tere

Soovitan Teil kõigepealt pöörduda androloogi poole, tema oskab esmast nõu anda.

Aili Lindmäe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster