NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Punn ninal

Feir 17.01.2010 20:37
Tere, probleem selline, et mõned aastad tagasi tekkis ninale ühte-samasse kohta mitu-mitu korda järjest vistrik, esialgu oli võimalik see ise tühjaks pigistada, seejärel muuts punni peal nahk paksemaks ja nüüd aastate jooksul (1-2a) on see punn vähehaaval naha all suuremaks muutunud. Punn on täpselt keset nina. Kas selliseid punne on võimalik kuidagi eemaldada? palju selline protseduur maksta võib? (tegemist ei ole naha peal asuva punniga, vaid see asetseb naha all, aga kuna paikneb nina keskel, siis torkab väga silma).
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 03.02.2010 12:14
Tere

Palun tulge kirurgi vastuvõtule. Eemaldamismeetodeid on mitmeid, mis teid aitab, selgub konsultatsioonil. Konsultatsioonitasu 250 EEK. Protseduuri hinnavahemik võib olla,600-3000 EEK

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster