NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

rindade suurendamine

elle7 23.11.2009 10:32
Tere!

Olen uurinud rindade suurendusoperatisoonist palju. Rinnaga toitmise lõpetamisest on 1 aasta möödas ja nüüd võiksin selle operatsiooni ette võtta. Mul laps on 2 aastane ja päevas ikka mitmedi kordi pean teda sülle võtma. Üks küsimus ongi tekkinud, et kui operatsioon tehtud siis kui pikka aega ma teda tõsta ei tohi. Mees viibib nädala sees kodust eemal ja kodus on näd. vahetustel. Seega teistel päevadel peaksin olema lapsega üksi. Nädala peale operatsiooni oleks võimalik, et mees tegeleks lapsega aga sealt edasi peaksin juba lapsega üksi hakkama saama. Kas sellisel juhul oleks üldse võimalik rindade suurendusop. ette võtta?
Ise elan Tallinnas ja olen uurinud mitme kirurgi kodulehekülgesid ja ei teagi kelle kasuks otsustada, kas operatsioon teha Tartus dr. Pree juures või Pärnus või üldse CC. Dr Viiklepa juures. Oskate selles osas nõu anda.
Kommentaarid: [4]
Mue 26.11.2009 20:07
Olen selle läbi teinud ja võin öelda,et sa ei saagi midagi tõsta mingi aeg.See aga küll ei tohiks takistuseks olla,kui väga tahad.Edu!!!
aili lindmäe 03.02.2010 12:19
Tere

Mina soovitan muidugi tulla Villa Medicasse, sest meil on kasutusel erineva kujuga proteese, mis võimaldavad saada väga loomuliku
aili lindmäe 27.10.2011 15:59
Nüüd on võimalik rindu suurendada ka oma enda rasvaga, eelduseks muidugi, et rasva on.

3D Brava meetodi plussid :
-tüsistused peaaegu puuduvad
-rind on katsumisel loomulik
-puuduvad armid
-ei vaja hilisemat sekkumist, nagu implantaatide puhul väljavahetamine
-sobib kõigile patsientidele, sealhulgas amputeeritud rinnaga patsientidele
-sama operatsiooni käigus
korrigeeritakse teisi probleemseid piirkondi rasvaimuga;
-saab ideaalse lõpptulemuse ka
implantaatidega suurendatamise korral patsientidel, kellel muidu oma rasvkoe puudumise tõttu proteeside servad läbi
naha markeeruksid
Kui aga otsustate proteeside kasuks, siis soovitan otsustdada kallimate ja kvaliteetsemate kasuks
isabel 11.10.2012 19:45
tere sooviksin suurendada rindu ja selline mure kuna ei ela eestis ja kas jàrjekorrad on pikad ja saaks tulla eesti 10 pàevaks et kas selle aja sees saaks kàija konsultatsioonis ja ka opil ja mis oleks selle teenus hind.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster