NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Lõtvunud rinnad

Lammas1 10.11.2009 14:16
Tere!
Olen 23a ja sünnitanud lapse,keda toitsin ka rinnaga.Nüüd siis rinnad väga koledad ja olen mõelnud rindu korrigeerivale opile,aga ei ela Pärnus,et konsultatsioonile tulla,siis kas oskaksite ehk öelda ligikaudse hinna,mis see op maksma võiks minna teie kliinikus.
Ette tänades
Kommentaarid: [3]
Lammas1 10.11.2009 14:26
PS!
Unustasin lisada,et võimalusel laseksin siis ka kohe ühe korvi suuruse võrra oma rindu ka suurendada:)
aili lindmäe 16.11.2009 22:07
Tere!

Kui jõuate veel sellel aastal käia konsultatsioonil ja maksta sisse 10% kogupaketi maksumusest, siis saate operatsioonihinna 25% soodsamalt. Milliseks kujuneb Teie operatsioonihid, millest saate soodustust, sõltub rindade seisukorrast. Konsultatsioonile saate registreeruda info@villamedica.com

Aili Lindmäe
aili lindmäe 27.10.2011 16:10
Rindu saab väga edukalt modelleerida ka oma enda rasvaga. Sobib see väga hästi juhtudel kui rind on lõtvunud ja dekolteeosast tühi,nagu see peale sünnitamist imetamist tavaliselt kipub olema. Eelduseks on muidugi see, et üleliigset rasva peab endal olema. Suureks plussiks see, et operatsiooniga ei kaasne arme. See meetod ei sobi tugevalt lõtvunud rinna puhul.

3D Brava meetodi plussid :
-tüsistused peaaegu puuduvad
-rind on katsumisel loomulik
-puuduvad armid
-sama operatsiooni käigus korrigeeritakse teisi probleemseid piirkondi rasvaimuga

Aili Lindmäe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster