NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Tugevad lillad venitusarmid

näkineid 28.10.2009 11:26
Tere!
Mure on selline, et rasedusega on tekkinud kõhu külgedele lillad venituarmid. Kui kasutada LPG vaakummazaasi, kas siis kümne kordse protseduuriga oleks võimalik neid paremaks/vähem märgatavamaks teha??? ..Probleem on suur ja teeb väga õnnetuks ning ei taha niisama raha maha loopida. PS! Armid vähem kui aasta vanused

Ning kui tulla teie juurde konsultatsioonile kas teil on näidata ka pilte "enne ja pärast" ravi
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 16.11.2009 21:48
Tere

Usun, et mure on suur. Kui mitme protseduuriga leevendust saate? on väga individuaalne. Enne ja pärast pilte mul kahjuks näidata ei ole, kuna pole selle peale tulnud, et neid teha.
Kui armid on värsked, siis nende paremasse konditsiooni saamine on kiirem ja lihtsam. Peate aga kindlasti teadma, et päriselt neid arme kunagi ära ei saagi, saab ainult paremaks ja vähemmärgatavaks.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster