NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

rindade kohendamine

desiree 17.08.2009 03:47

0 Tere!!!!
Soovix teada kui palju umbes maxab rindade kohendamine???? Kaotasin 9 kg ja rinnad on natuke lòtvunud ja soovixin neid 5 cm ùles poole tòsta, on see vòimalik?????
Ette tànades!!!!
Kommentaarid: [5]
aili lindmäe 23.08.2009 18:02
Tere

Kuna rindade kohendamise operatsioonil on erinevad raskusastmed siis sõltub hind sellest. Palun saatke oma probleempiirkonnast pildid meiliaadressil info@villamedica.com, teeme teile pakkumise.

Aili Lindmäe
birgit211 28.08.2009 13:46
tere sooviks siis sama mida ka eelmine tüdruk küsis et peale sünnitust ja lapse imetamist on mu rinnad naqu ära vajunud ja sooviks neid kohendada ja rinnad on ka üksteisest eemal palju see siis umbes maksma läheks
aili lindmäe 16.11.2009 22:12
Terre!

Vastan ikka samuti:kuna rindade kohendamise operatsioonil on erinevad raskusastmed siis sõltub hind sellest. Palun saatke oma probleempiirkonnast pildid meiliaadressil info@villamedica.com, teeme teile pakkumise.
Rindu saab üksteisele lähemale ainult meie kliinikus kasutusel olevate asümmeetriliste Lindmäe
Meerii The Lamb 16.10.2010 13:41
Tere,

Kas peale rindade kohendamist on võimalik imetada?
Olen 21 aastane neiu ja ädas sellega et rinnad on suured ja alla vajunud. Tahaks väga tõsta oma rindasid. Palju see maksma võiks minna? Peaksn ka pildi saatma?
aili lindmäe 27.10.2011 13:16
Tere!

Imetamise võimalikkus, operatsiooni järgselt, sõltub operatsioonimeetodist. Kui soovite hiljem imetada siis valitakse sobiv meetod. Konsultatsioonil selgitatakse välja missugust tulemust soovite ja reaalsetest võimalustest, erinevate võimaluste plussidest ja miinustest,näidatakse pilte tuemustest jne. Võite saata esialgse informatsiooni saamiseks ka pildi, info@villamedica.com

Parimate soovidega,
Aili Lindmäe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster