NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
24. jaanuar 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

.. :
Kommentaarid: [5]
aili lindmäe 07.05.2009 21:25
Tere
Soovitan laserprotseduuri. Võib vajada kordusprotseduuri. Hinna tegemiseks kindlasti vajalik konsultatsioon.
Brit10 08.05.2009 19:47
Kas see annab 100 % hea tulemuse? Kus Tartus seda teha saab? See protseduur on vist väga kallis, kas mikrolihvimised, keemilised koorimised vms ei anna tulemusi?
smileface 12.05.2009 20:36
Sa võid ju keemilist koorimist enne teha, aga sellisel juhul pead sa päikesega hästi ettevaatlik olema! Mina teeks laserravi viimase valikuna. :)
Mue 06.11.2009 22:29
Ettevaatust!!!Mu õde rikkus oma näonaha selle kõigega täiesti ära.Tehti Pirital ilusalongis.On tehtud ka talle korduvaid protseduure.Ainult raha raiskamine ja kõige hullem _nägu p..s!
aili lindmäe 16.11.2009 22:33
Tere!

Nagu näha, erinevad kogemused ja arvamused, mis tähendab, tuleb tulla konsultatsioonile. Ühele sobib üks, teisele teine protseduur. Kindlasti peate aga arvestama sellega, et kui Teil on suur kirg päikese vastu, siis on probleemiga võitlemine tulutu. Ebaühtlase pigmentatsiooni puhul tuleb kiivalt ennast päikese eest kaitsta. Kahjuks, ei ole ma 100% kaitsega kreemi veel kogeda saanud, seega lai kübar ja suured päikeseprillid peaksid peale protseduuri Teie suvehooaja juurde kuuluma.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster