NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. juuni 2018

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

päike ja armid

Delysa 01.04.2009 18:08
Lp. Aili Lindmäe

Näol on pisikesed armid koera hammustusest. Üks tilluke on otsa ees, teine natuke suurem ninajuurel ja kolmas on ca 1-2cm pikkune alahuulest piki lõuani. Viimast pole eriti märgatagi, kuna on nö. varjus. Hammustus oli detsembri lõpus (20). Haavad on õmmeldud (5+1 õmblust). Sooviksin väga päikest saada (nt solaarium). Plastikakirurg ütles, et enne märtsi lõppu ei või kindlasti päikest saada , kuna see on see aeg, kus armkude moodustub vms. Nüüd võiks juba päikest saada. Öeldi küll, et see suvi pean plaastreid kandma, et arm ei tohi otsest UV-kiirgust saada. Alates järgmisest suvest saan ilma plaastriteta.

Aga küsimus oleks selline, et kui plaastrid on armidel, kas siis võib päevitada? Kas plaaster peab kuidagi eriline olema (paksus, koostis) või mitte? Kas päevitamisel on sel juhul ka ajaline limiit?

Ette tänades ja vastust ootama jäädes,
Delysa
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 02.04.2009 07:39
Tere Delysa

Kõige paremat nõu saad kirurgi käest, kes õmblused tegi. Meie lubame käia solaariumis ja olla päikese käes armiga, mis on kaetud väga kõrge kaitsefaktoriga päikesekaitsekreemiga. Kasutada saab seda muidugi juhul kui arm on paranenud. Veel soovitame plaastreid, mis ei lase päikest läbi. Plaastrite kohta saab nõu küsida apteegist. Kirugi korraldustesse soovitan suhtuda täie tõsidusega, sest pigmenteerunud armi enam valgeks ei saa.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
© 2005 - 2014 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster