NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Armid

keku 17.03.2009 22:27
Tere ,küsimus nimelt selles kui palju on võimalik paremaks muuta ja kuidas üle 10 aastavanuseid põletus arme ?tean et täielikult neid ära ju ei kaota aga paremaks on ju ikka võimalik neid teha.
Kommentaarid: [3]
kerliita88 18.03.2009 19:31

0 hei:) minul on sama probleem:( oskad keegi aidata, oleksin väga tänulik:)
keku 26.03.2009 20:37
meid on vist ära unustatud :(
aili lindmäe 17.11.2009 07:14
Tere

Vabandan, see siin on kahe silma vahele jäänud.
Sõltub kõik jälle armidest. Seega on väga oluline parobleempiirkonda näha. Oleme suuri ,krobelisi põletusarme madalamaks lihvinud esialgu koagulaatoriga ja hilisemas etapis laseriga. Sõltuvalt armist on protsessi pikkus erinev. Mõningal juhul võib võtta aega ka aasta ja rohkem.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster