NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

rinnaproteesid

Lemming 02.03.2009 09:06
Mille järgi on võimalik aru saada, kui rinnaprotees lekib ja vajab väljavahetamist? Kas näiteks tugevasti kallistamine või seljamassaažist tulenev surve rindadele võib põhjustada proteesi lekkima hakkamist? Kui rinda katsudes on proteesil tekkinud "kõva muhk", kas see võib viidata asjaolule, et protees lekib? Tänan ette!
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 05.03.2009 09:46
Tere

Kindlasti ei hakka midagi lekkima kallistamisest või mingist suurest survest. Lekkimine sõltub muidugi proteesi tüübist, millist on kasutatud ja millal. Meie kasutame proteese, mille sisu ei voola, seega lekkida ei saa.
Kas olete kindel, et muhk on implantaadil või on hoopis tekkinud sõlmeke rinnakoes, mis sagedasti tekib ka ilma prodeesideta naistel. Tihti see kaob iseenesest aga soovitan siiski asja lähemalt uurida lasta.
Aili Lindmäe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster