NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Naeru kurrud

shante 24.02.2009 11:43

0 Tere taas!
Olen noor naine aga viimase aastaga on silmade alla tekkinud väga tugevad nerukurrud(naerdes)kuna on ka kerged nn. kotid samuti ekkinud-on plaan tega alalaugude operatsioon. Siit ka küsimus Teile: kas alalaugude operatsiooniga on võimalik ka silmall olevaid kortsukesi vedi siluda? Kui ei, siis milline op seda võimaldab ja mis oleks selle orienteeruv maksumus? Tean, et kõige kergem tee on lasta täitesüstid teha aga nagu teada, siis need mõjuvad vaid 4-6kuud.
Kommentaarid: [3]
mailing 26.02.2009 22:09

0 Mina, uue kasutajana ühineksin samuti eelpool toodud küsimusega.
Eeldatavasti huvituksin pigem kohesest korrigeerimisest lõikuse abil, kuna usun selle pikemasse püsivusse.
Ette tänades, Tiia
Tinsu15 27.02.2009 19:46
Mind ka huvitab, kuidas mahendada miimikakortse. Olen lugenud, et tehakse lihvimist, keemilist koorimist, fotonoorendamist. Kuid missugune protseduur sobiks nii ca 30 aastasele, kellel esimesed kortud olemas.
aili lindmäe 16.11.2009 22:40
Tere

Soovitane nooremas eas rohket vee joomist ja päikese eest kaitsmist. 30nendates mesoteraapiat ja ka Botoxit, mis aitab kortse ära hoida. Alalaugude operatsioon nooremas eas on näidustatud nö. silmaaluste kottide puhul.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster