NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Suurendatud rindade korrektioon?!

shante 24.02.2009 11:37

0 Tere,
Mure nimelt selles, et ca 4aastat tagasi sai pealelase sündi rindade suurendus operasioon tehtud aga pole kahjuks tulemusega rahul kuna praeguseks hetkeks on rinnad üsna alla vajunud.(saan aru, et probleem on pigem minu enda naha tekstuuris) aga kas on reaalselt üldse võimalik rindu nii korrigeerida, et nad jääksid ilusalt pringid ja üleval? rinna suurus on hetkel Dkorv ja suuremat ei sooviks.
Lugupidamisega
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 01.03.2009 10:17
Tere
Kindlasti annab siin midagi ära teha. Rindade tõstmise operatsiooni puuduseks võib nimetada rinna pealseid arme, mis hiljem, umbes aastaga valgenevad ja vähem märgatavaks muutuvad. Kui saadate pildid info@villamedica.ee,
siis saan juba paremini soovitada, milline korrigeeriv meetod võiks parima tulemuse anda ja ka konkreetse pakkumise teha.

Aili Lindmäe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster