NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Rinnanibud sissepoole:(

karoly 19.02.2009 12:26
Mina siis üks neist õnnetutest, kel ilusad väiksed rinnad, aga nibud sissepoole. Kas kuidagi on neid kirurgiliselt võimalik välja saada, kui on, kas siis nad ongi kogu aeg väljas, kikkis, või tulevad ainult erutudes väja....MÜSTIKA. Igatahes nii tahaks nibusid, isegi mu laps ei suutnud neid välja imneda ja jäi rinnapiimata.
vastust ootama jäädes K.
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 19.02.2009 16:41
Tere

Oleme selle murega kokku puutunud ja seda on võimalik ka korrigeerida. Mõningal juhul oleme tulemuse saanud kuid mitte alati. Oleme sissepoole hoidvat nibu korrigeerinud rinnasuurendusoperatsiooni käigus.Kui suurendamise või mingi muu rinnaoperatsiooni vajadust ei ole siis on kahju arme teha. Parema ülevaate saamiseks ootan siiski pilte info@villamedica.ee, siis oskan, juba konkreetsemat nõu anda.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster