NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Huulte korrigeerimine

Kai_Sa 04.02.2009 09:27
9. a. tagasi korrigeerisin enda ülahuult kirurgiliselt, et saada sümmeetrilisi, täidlasemaid huuli. Esialgu oli tulemus rahuldav, kuid nüüd on nad taas ebasümmeetrilised. Ei oska öelda, kas sellest, et olen ka kaalust alla võtnud ja muidugi nägu on võibolla "vajunud". Kuidas saaksin enda huuli korrigeerida? Kas ilusüstidest oleks abi. Olen möelnud ka püsimegile, et asja parandada.

Ette tänades..
Kommentaarid: [2]
aili lindmäe 05.02.2009 12:55
Tere

Soovitaksin täitesüstiga korrigeerida lasta, kas siis Restylane või muu samalaadsega. Püsimeik ei saa siin väga head tulemust anda, sest joon tuleb teha ülespoole huule äärt ja see paistab lähedalt välja. Püsimeigiga soovitatakse lõikejoone arm üle teha, et see oleks vähemmärgatav aga seda varianti Teile ei soovita, sest kui kuju muutub, paistab ebatasasus veelgi rohkem silma.

isabel 11.10.2012 19:47
tere sooviksin teada kas n ka vòimalik huuli suurendada muud moodi peale tàitesusti, sest see ei pùsi kaua ja tulemus on alati erinev.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster