NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Armid, näo ebaühtlus

nelx 28.01.2009 20:16
Kuidas oleks võimalik vabaneda näolt aknest tingitud armidega, pole väga sügavad ja neid on vähe. Ja mis aitaks näo jumet ühtlustada.
Kas mingid mikrolihvmised vms ? Ja mis oleks nende protseduuride umbkaudsed hinnad?
Kommentaarid: [3]
aili lindmäe 02.02.2009 13:53
Tere

Soovitaksin laserlihvimist. Ei julge lubada, et kogu probleem saab lõpliku lahenduse kuid paremaks saab kindlasti. Kogu näo protseduurihind on veebruaris, meie kliinikus 15 000 EEK.
Boyzz 04.02.2009 18:07
Tere!

Kas on võimalik vabaneda armist silma all , juhtus kakluse käigus mil tõmmati silma allt lõhki ning nüüd on arm jäänud. Äkki mingid kreemid või laseriga? Kas armid kaovad kah kunagi ära või jäävad latiseks? Aitähh
aili lindmäe 17.11.2009 15:43
Armid ei kao kunagi, neid saab vaid vähemmärgastavaks teha. Üks võimalustest oleks laerlihvimine. Täpsema ravi saab ikkagi määrata kirurg vastuvõtul.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster