NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

rinnad

Anne-Liis 15.01.2009 13:41
kuidas rinnad pringiks tehakse?
ilma ei silikooni sisse topitakse?
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 16.01.2009 08:09
Tere

Kui mõtlete lõtvunud rindu, siis ega neid pringiks, meie abita ja ilma silikoonita saagi. Kõik sõltub rinna lõtvumisastmest. Mõnel juhul tuleb aga teha ka korrigeeriv operatsioon. Kui rind aga vaid pisut lõtv, siis saab abi jõusaalist, külma veega karastamisest, massaažist ja spets.kreemide-geelide kasutamisest. Seda viimast aga peaks profülaktika mõttes tegema kõik kellel rind praegu korras ja kindlasti kõik rinnaoperatsiooni läbinud.

Aili Lindmäe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster