NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

ninnad

kellu002 13.01.2009 20:15

0 tere ma tahaks kusida et kui palu maksab silikoon rinnad ja et kas seda jarelmaksuga ei saa
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 13.01.2009 20:35
Tere

Rindade suurendamise operatsioon meie kliinikus maksab 30 500 millele lisandub implantaatide maksumus, mis sõltub implantaatide valikust. Veel lisandub ööbimine, pesu ja haavahoolduskomplekt. Hind jääb 50 tuhande algusesse.
Kui soovite järelmaksuga siis peate pöörduma küsimusega info@villamedica.ee, seejärel saate tingimustest täpsemalt teada.

Kui on veel küsimusi, vastan meeleldi

Aili Lindmäe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster