NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

sünnimärk.. nõme koht.. :S

elvital 13.01.2009 17:38
Tere. Selline probleem, et selline (niivõrd-kuivõrd väike) on Suht naba juures. Nõme koht, nt suvel. Kas te äkki oskate mulle öelda, kus Tallinnas saaks neist lahti ??
Palju see umbkaudu maksab. Kui on kõige tavalisem?
Kas hind sõltub ka suurusest?
Aitäh igaljuhul juba ette :)
tervitades, Helen.
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 13.01.2009 20:38
Tere
Meie kliinik asub Pärnus. Tallinnas võite pöörduda kirugi poole, kas mõnes suures haiglas või mõnes erakliinikus. Kahjuks ei oska ma nende hindu öelda. Kindlasti peab kirurg, hinna tegemiseks teid enne ka nägema.

Lugupidamisega
Aili Lindmäe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster